Výměna skla displeje Samsung Galaxy S9+
Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus
Od 2 550  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus

Od 2 550 

Rozbité sklo u Samsung Galaxy S9 Plus?

Upadl vám Samsung S9 Plus a rozbilo se sklo na displeji? Displej mobilu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro vás výměna skla displeje Samsung S9 Plus.

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu S9 Plus za nové. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

Pokud jste objevili nějakou vadu, nebo displej nefunguje správně, můžete si objednat: výměna celého displeje Samsung S9 Plus

(Hodnocení: 3)
Doplňkové služby k opravě
Výměna zadního skla
Výměna zadního skla Samsung S9 - Černá
900 
Výměna zadního skla Samsung S9 - Modrá
900 
Výměna zadního skla Samsung S9 - Ružová
900 
Výměna baterie
Výměna baterie Samsung S9 (originál)
1 160 

Skladem

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S9 Plus – G965F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S9 Plus prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S9 Plus je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, Která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje).  Jak otestovat poškození displeje?
Pokud potřebujete vyměnit celý displej – výměna celého displeje Samsung S9 Plus

K výměně skla displeje Samsungu S9 Plus si můžete také přiobjednat i výměnu zadního skla ( záda mobilu ), nebo novou baterii.

YouTube video

Shrnutí opravy

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S9 Plus

Objednejte si servis stisknutím tlačítka OBJEDNAT SERVIS, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 1 kg
Doba opravy

Do 2. pracovních dní od doručení do servisu. (nezapočítává se doba přepravy).

3 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus

5,0
Založeno na 3 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-3 z 3 recenzí
  1. Zatím vše ok.

  2. Jsem naprosto nadsena. Displej je jako novy, plne funkcni. Doporucuji vsem kdo je se stavajicim telefonem spokojeny, nepotrebuje novy a trapi ho pouze praskly displej. Skvela investice.

  3. skvělé!!! doporučuji, jako nové

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze