Výměna skla displeje Samsung Galaxy S9+
Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus
Od 2 550  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus

Od 2 550 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat. Jak otestovat poškození displeje?

 

(Hodnocení: 2)
Doplňkové služby k opravě
Výměna zadního skla
Výměna baterie

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S9 Plus – G965F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S9 Plus prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S9 Plus je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, Která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

K výměně skla displeje Samsungu S9 Plus si můžete také přiobjednat i výměnu zadního skla ( záda mobilu ), nebo novou baterii.

YouTube video

Shrnutí opravy

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S9 Plus

Objednejte si servis stisknutím tlačítka OBJEDNAT SERVIS, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost1 kg

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S9 Plus

5,0
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-2 of 2 reviews
  1. Jsem naprosto nadsena. Displej je jako novy, plne funkcni. Doporucuji vsem kdo je se stavajicim telefonem spokojeny, nepotrebuje novy a trapi ho pouze praskly displej. Skvela investice.

  2. skvělé!!! doporučuji, jako nové

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Zrušit