Košík
Rozbitý displej iPhone

Proč si nechat opravit rozbité sklo, nebo celý displej na iPhone v našem servisu?

Rozbilo se mi sklo, nebo celý displej u Apple iPhone...

S příchodem jara přichází i krásné počasí a s ním i častější pobyty v přírodě. Co dělat, když Vám iPhone vypadne z ruky a rozbije se?

Apple iPhone rozbité sklo displeje

Rozbité sklo displeje x rozbitý displej

Spousta lidí se domnívá, že když praskne sklo na displeji, je rozbitý celý displej. V podstatě je to pravda, protože sklo je součástí displeje. Nejprve se podíváme, co dělat, když máte opravdu rozbitý displej „úplně“ a displej nezobrazuje nic, nebo zobrazuje nějakou vadu.

V drtivé většině servisů, Vám vymění celý displej, protože na výměnu samotného skla nejsou vybaveni (nejsou specializovány na tento druh oprav). Výměna celého displeje je poměrně časově nenáročná a dá se zvládnout v řádu několika desítek minut. 

Důležité je se rozhodnout, kde si nechat displej vyměnit. Když navštívíte autorizovaný (oficiální) servis Apple, máte jistotu, že použijí originální náhradní díl. Jenže za tuto opravu zaplatíte poměrně vysokou částku.

Druhou možností, navštívit neoficiální servis, kde s největší pravděpodobností použijí neoriginální displej. Je to logické a pochopitelné, protože společnost Apple neposkytuje náhradní díly, kromě svých servisů. Oprava bude většinou o dost levnější, než v oficiálním servisu. Bohužel na úkor kvality vašeho displeje. Může se také stát, že přijdete o některé funkce jako jsou např.: FACE ID, TOUCH ID, TRUE TONE, nebo bezkontaktní placení platební kartou.

V našem servisu při výměně displeje u iPhone, používáme ověřené velice kvalitní displeje, které jsou totožné s originálem. Dále také můžeme nabídnout originální repasované displeje. Vždy je to přesně popsáno u konkrétní opravy. Dále je velice důležité, že jsme vybaveni zařízením, které vám přenese potřebné data ze starého displeje do nového a tím nepřijdete o žádné funkce.

Samostaná oprava skla displeje

Pokud máte štěstí a displej funguje tak, že zobrazuje vše „tak jako před rozbitím“ můžete si nechat vyměnit pouze sklo displeje.

Oprava je o dost náročnější, než vyměňovat celý displej. Displej se musí nejprve z iPhone vymontovat, rozebrat, separovat rozbité sklo, očistit, nalisovat nové sklo a poté zpět namontovat do mobilu. 

separovaný displej iphone

Tato oprava je technicky i časově o dost náročnější, ale ve výsledku vyjde i o dost levněji (pokud budeme brát o proti výměně celého displeje v oficiálním servisu). 

V našem servisu, kde jsme specializovaný na tento druh oprav máte jistotu, že dostanete zpět Váš originální displej, tak jak fungoval před rozbitím za zlomek ceny, co by jste zaplatili v autorizovaným servisu. 

# Nejčastěji opravujeme:

Sdílet článek:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Další články

Rozebraný Samsung Galaxy S10

Rozbitý displej Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 stále patří mezi oblíbené telefony. Co tedy dělat, když Vám telefon upadne a rozbije se displej? Vyplatí se investovat do opravy, nebo raději koupit nový mobil?

výrazné urychlení oprav - výměna skla Samsung

Urychlili jsme výrazně dobu opravy

Jsme si vědomi, že v dnešní době je obtížné být bez svého mobilu. Proto jsme se rozhodli, že vynaložíme všechno naše úsilí, abychom urychlili naše opravy.

 

 

Doprava ZDARMA

Do servisu a zpět v ČR a SR

Informujeme Tě

Od objednání po dokončení opravy Tě informujeme e-maily

Ověřené náhradní díly

Odebíráme pouze od ověřených dodavatelů