Výměna displeje Samsung A10
Výměna celého displeje Samsung Galaxy A10
1 750  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy A10

1 750 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy A10

Upadl vám Samsung A10 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung A10.

Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu A10 za nový.

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy A10 – A105

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A10 se rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung A10

Oprava Samsung Galaxy A10

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung A10

  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung A10

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung A10 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Náhradní díl

Nový displej originál Samsung (service pack)