Výměna displeje Samsung A33
Výměna celého displeje Samsung Galaxy A33
2 670  Objednat opravu

Výměna celého displeje Samsung Galaxy A33

2 670 

 

Rozbitý displej u Samsung Galaxy A33?

Upadl vám Samsung A33 a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Samsung A33. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej včetně rámečku Samsungu A33 za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy A33 (5G) – A336

Po pádu mobilu na zem, se vám u Samsungu Galaxy A33 rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung A33

oprava displeje Samsung A33

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung A33

  • Oprava zahrnuje i nový rám telefonu
  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung A33

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého skla Samsung A33. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Náhradní díl

Nový displej originál Samsung (service pack)