Výměna displeje Samsung Galaxy S9 Plus
Výměna displeje Samsung Galaxy S9 Plus
2 500  Objednat opravu
Nově opravujeme!

Výměna displeje Samsung Galaxy S9 Plus

2 500 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?  

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S9 Plus – G965

Máte na svém Samsungu Galaxy S9+ rozbilý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Samsung S9+, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Samsungu S9+ rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením a používáme pouze originální díly. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Při opravě bude použit funkční repasovaný displej.

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje Samsung S9 Plus

Shrnutí opravy celého displeje  Samsung S9 Plus

  • Při opravě je použit funkční repasovaný displej
  • Repasovaný displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna displeje Samsung S9 Plus

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S9+ stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Samsung odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.