Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 12S
2 200  Objednat opravu

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 12S

2 200 

Rozbitý displej u Xiaomi Redmi Note 12S?

Upadl vám Xiaomi Redmi Note 12S a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 12S. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Xiaomi Redmi Note 12S.

Výměna rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 12s

Po pádu mobilu na zem, se Ti u Xiaomi Redmi Note 12S rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Redmi Note 12S

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Redmi Note 12S

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednej si opravu rozbitého displeje Xiaomi Redmi Note 12S stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplň potřebné údaje a potvrď objednávku. Zabal mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Neboj, celý postup Ti ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Tě budeme informovat e-maily

Pokud jsi z naší lokality, můžeš svůj Xiaomi odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg