Výměna skla Samsung A70
Výměna skla Samsung Galaxy A70
1 450  Objednat opravu

Výměna skla Samsung Galaxy A70

1 450 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 9)

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A70 – A705F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A70 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A70 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A70

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A70 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

9 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy A70

5,0
Založeno na 9 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-9 z 9 recenzí
 1. Trochu déle to trvalo, ale jsem zcela spokojen.

 2. Super práce.

 3. Vse ok jen delsi dodaci lhuta

 4. Super,za tu cenu jak nove,doporucuji.

 5. Oprava v pohodě super, malinko problém s komunikací, oprava se protáhla s dopravou na téměř dva týdny. Ještě že jsem měl náhradní telefon.

 6. Děkuji za opravu. Společnost jednala velice rychle, oprava byla udělána precizně.

 7. Review for Výměna skla Samsung Galaxy A70
  ★ ★ ★ ★ ★

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze