Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018
Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018

Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018

1 450 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 15)

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy A7 2018 – A750F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A7 2018 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A7 2018 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

YouTube video

Shrnutí opravy

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Zůstane vám váš originální displej
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A7 2018

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A7 2018 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

15 recenzí Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018

5,0
Založeno na 15 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-10 z 15 recenzí
 1. Velice spokojený , jen to trvá maličko déle

 2. Rychla oprava, jednoducha doprava

 3. Vše bylo v pořádku 🙂

 4. Review for Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018
  ★ ★ ★ ★ ★

 5. Review for Výměna skla Samsung Galaxy A7 2018
  ★ ★ ★ ★ ★

 6. Jsem s opravou spokojen. Do týdne bylo opraveno a vypadá jako originál. Pouze nechali pod novým sklem jedno drobné smítko, kterého se už nezbavím. Každopádně doporučuji.

 7. Jsem spokojna

 8. S výměnou jsem zatím velmi spokojená

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze