Výměna celého displeje Samsung Galaxy S23 Ultra
Výměna displeje Samsung S23 Ultra
Od 8 440  Objednat opravu

Výměna displeje Samsung S23 Ultra

Od 8 440 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?    

Doplňkové služby k opravě
Vymena zadního krytu Samsung S22
Výměna zadního krytu Samsung S23
1 150 
Výměna baterie (originál)
1 200 

Výměna rozbitého displeje Samsung Galaxy S23 Ultra – G918

Máte na svém Samsungu Galaxy S23 Ultra rozbitý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Samsung S23 Ultra, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displeje Samsungu S23 Ultra rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením a používáme pouze originální díly. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je zhruba o 50% levnější, než měnit celý displej. Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna samotného skla displeje Samsung S23 Ultra

Na trhu se objevili i neoriginální displeje. Tyto displeje jsou cca o 50% levnější, ale kvalita zobrazení, fukčnosti a zpracování je o dost horší, než je u originálního displeje. U těchto displejů nemusí fungovat pero S-PEN. Tyto neoriginální displeje náš servis nepoužívá.
Oprava Samsung Galaxy S23 Ultra

Shrnutí opravy celého displeje

  • Nový displej je originální displej Samsung
  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete tím o žádná data.

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Samsung S23 Ultra

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Samsung S23 Ultra stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Samsung odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Náhradní díl

Nový displej originál Samsung (service pack)