Výměna rozbitého displeje mobilu Google Pixel
Výměna displeje Google Pixel 6 Pro (5G)

Výměna displeje Google Pixel 6 Pro (5G)

8 550 

 

Rozbitý displej u Google Pixel 6 PRO?

Upadl vám Google Pixel 6 PRO a rozbil se celý displeji? Displej mobilu nefunguje? Dotyk nereaguje? Pak je tu přímo pro vás výměna celého displeje Google Pixel 6 PRO. Servisní služba při které vám vyměníme celý displej Google Pixel 6 PRO za nový.

 

Výměna rozbitého displeje Google Pixel 6 PRO (5G)

Po pádu mobilu na zem, se vám u Google Pixel 6 PRO rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Shrnutí opravy celého displeje  Google Pixel 6 Pro

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Google Pixel 6 PRO

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Stiskněte tlačítko OBJEDNAT OPRAVU a vyplňte potřebné údaje, abyste si mohli objednat opravu rozbitého displeje Google Pixel 6 PRO. Poté zabalte mobil do krabice a odnesete ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. Podrobné informace jak objednat servis – přeprava do servisu?
Až přijmeme Váš mobil do servisu, provedeme vstupní kontrolu, informujeme Vás e-mailem. Až dokončíme opravu a také až bude mobil expedovaný, informujeme Vás.

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš mobil odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg