Výměna rozbitého displeje mobilu Xiaomi
Výměna displeje Xiaomi Poco X5 Pro

Výměna displeje Xiaomi Poco X5 Pro

3 260 

Displej nefunguje, zobrazuje vadu, nebo štatně reaguje dotyk?    

Výměna rozbitého displeje Xiaomi Poco X5 Pro

Máte na svém Xiaomi Poco X5 Pro rozbitý, nebo se jinak poškozený displej? Displej vůbec nefunguje, zobrazuje vady, nebo špatně reaguje dotyk? Nebojte se, nejste sami. Nehody se stávají. Výměnou celého displeje Xiaomi Poco X5, bude Váš mobil zase jako nový.

V našem servisu vám s výměnou celého displejeXiaomi Poco X5 Pro Pro rádi pomůžeme. Jsme zkušení technici se speciálním vybavením. Opravu provedeme rychle a kvalitně, takže se brzy budete moci těšit z plně funkčního telefonu s perfektním displejem.

Shrnutí opravy celého displeje  Xiaomi Poco X5 Pro

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Displej je originální Xiaomi

Výměna celého displeje Samsung

Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Xiaomi Poco X5 Pro

Jak objednat opravu rozbitého displeje?

Objednejte si opravu rozbitého displeje Xiaomi Poco X5 Pro stisknutím tlačítka OBJEDNAT, vyplňte potřebné údaje a potvrďte objednávku. Zabalte mobil do krabice a odnes ho na pobočku Zásilkovny. Celý postup Vám ještě jednou postupně přijde do e-mailu.  Podrobnější informace jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, Vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete také Váš Xiaomi odnést do servisu i osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg