Výměna skla Apple iPhone 11 Pro

3 560 

Rozbité sklo u Apple iPhone 11 Pro?

Upadl vám iPhone 11 Pro a rozbilo se sklo na displeji? Displej iPhonu funguje? Dotyk reaguje? Nechcete platit drahou opravu za výměnu celého displeje? Pak je tu přímo pro vás výměna skla displeje iPhone 11 Pro. Podmínkou je, že displej i dotyk musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?  

 • Výměna skla je levnější, něž měnit celý displej
 • Kvalita skla je shodná s originálem
 • Zůstane vám váš originální displej Apple
 • Po opravě budou zachovány všechny funkce
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“

Není skladem

Výměna rozbitého skla displeje Apple iPhone 11 Pro

Po pádu mobilu na zem, vám u Apple iPhone 11 Pro prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Apple iPhone 11 Pro je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý nový originální displej.

Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA, která je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Proč si nechat vyměnit sklo displeje iPhone 11 Pro?

Společnost Apple poskytuje svoje náhradní díly pouze svým autorizovaným servisům, kde výměna displeje je poměrně nákladná. Ostatní servisy musí tedy používat neoriginální OEM displeje. Ve většině případů však tyto displeje mají zhoršené zobrazení, nebo špatné reakce na dotyk. Někdy se může stát, že na neoriginálním displeji přestanou fungovat některé funkce (např. True Tone, nebo Face ID).

Pokud si necháte vyměnit pouze sklo displeje, zůstane vám váš originální displej. Budou tak zachovány všechny jeho zobrazovací vlastnosti a jeho funkce.

Oprava displeje iPhone 11 pro

Shrnutí opravy prasklého skla

 • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
 • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
 • Kvalita nového skla je shodná s originálem
 • Zůstane vám váš originální displej se zachováním všech jeho funkcí
 • Mobil zůstane voděodolný
 • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Apple iPhone 11 Pro

Objednejte si opravu rozbitého skla Apple iPhone 11 Pro stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš iPhone odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg
Doba opravy

1 až 3 pracovní dny, záleží na poškození displeje. (nezapočítává se doba přepravy).

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze