Výměna rozbitého skla Samsung A12
Výměna skla Samsung Galaxy A12

Výměna skla Samsung Galaxy A12

1 689 

Rozbité sklo u Samsungu A12?

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje Samsungu A12 za nové. Podmínkou je, že displej musí fungovat a neprojevovat žádné vady. Jak otestovat poškození displeje?

(Hodnocení: 2)

Skladem

Výměna prasklého skla displeje Samsung Galaxy A12 – A125F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy A12 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung A12 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung A12

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung A12 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg

2 recenze Výměna skla Samsung Galaxy A12

4,5
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
50
50%
4 hvězdičky
50
50%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
1-2 z 2 recenzí
  1. Velká spokojenost s opravou displeje. Rychlé, kvalitní, příjemná komunikace. Doporučuji.

  2. Trochu delší doba opravy, ale bylo s námi komunikováno, takže vše v pořádku.

Přidat recenzi
V současné době nepřijímáme nové recenze