Výměna skla Samsung Galaxy S5

(Hodnocení: 1)

1 390 

Servisní služba při které vám vyměníme rozbité sklo displeje za nové. Podmínkou je, že displej nesmí být nijak poškozen. Jak otestovat poškození displeje?

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Popis

Oprava rozbitého skla displeje Samsung Galaxy S5 – G900F

Po pádu mobilu na zem, vám u Samsungu Galaxy S5 prasklo sklo na displeji? Výměna skla na displeji mobilu Samsung S5 je zhruba o 50% levnější, než vyměňovat celý displej za nový. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem. Při opravě používáme metodu OCA. Je shodná s metodou, kterou používá výrobce při výrobě nového displeje. Díky této technologii, displej neztratí žádné zobrazovací vlastnosti a přesnosti dotyku. Jak opravujeme displeje?

Podmínkou opravy je, že musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy, atd. Pokud by displej projevoval nějakou vadu, tak daná vada zůstane i po výměně skla. Po přijetí mobilu do servisu, vždy provádíme vstupní kontrolu (diagnostiku displeje). V případě, když zjistíme nějakou závadu, kontaktujeme vás a domluvíme se na dalším postupu opravy. Jak otestovat poškození displeje?

Shrnutí opravy

  • Musí být prasklé pouze sklo. Displej a dotyk musí být funkční.
  • Technologie opravy je shodná s výrobou nového displeje
  • Zůstane vám váš originální displej
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.

 

Instrukce k objednání servisu: výměna skla Samsung S5

Objednejte si opravu rozbitého skla Samsung S5 stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

 

 

 

1 recenze Výměna skla Samsung Galaxy S5

5 hvězd
0%
4 hvězdy
100%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%
  1. Vlastimil Š.

    ověřená recenzeověřená recenze - zobrazit originálExternal link

    Oprava provedena v pořádku a za rozumnou cenu. Nevýhodou je, že to dlouho trvalo (téměř 3 týdny).

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Cancel