Výměna displeje iPhone 11 pro
Výměna celého displeje Apple iPhone 11 PRO
Od 3 790  Objednat opravu

Výměna celého displeje Apple iPhone 11 PRO

Od 3 790 

Doplňkové služby k opravě
Výměna baterie Apple iPhone
Výměna baterie iPhone 11 Pro
1 890 

Výměna rozbitého displeje Apple iPhone 11 PRO (originální displej)

Po pádu mobilu na zem, se vám u Apple iPhone 11 Pro rozbil, nebo se jinak poškodilo displeji? Displej vůbec nefunguje, nebo zobrazuje vady? Nefunguje, nebo špatně reaguje dotyk?

Je možné, že Vám prasklo pouze sklo displeje. Zde si můžete displej otestovat: Jak otestovat poškození displeje? Výměna samotného skla displeje je o něco levnější, než měnit celý displej (pokud chcete zachovat kvalitu). Výměnu samotného skla displeje si můžete objednat zde: výměna skla displeje iPhone 11 PRO

Oprava displeje iPhone 11 pro

Shrnutí opravy celého displeje  Apple iPhone 11 Pro

  • Po opravě budou zachovány všechny funkce (Face ID, true tone)
  • Mobil zůstane voděodolný
  • Při této opravě neprovádíme „tovární nastavení“ – nepřijdete o žádná data.
  • Nový displej je originální Apple

*Je možné, že se může zobrazovat hláška „neoriginální díl“, která se může zobrazovat v nastavení. Zobrazuje se z důvodu, že telefon detekoval jiný displej, než původní. K odstranění hlášky, je potřeba přepájet čip displeje, ze starého na nový displej. (Bohužel tento servisní zásah ještě neprovádíme, ale v plánu ho máme. Cena této opravy bude úměrná náročnosti.) Funkčnost a kvalita zobrazování je i přesto totožná s původním displejem.


Instrukce k objednání servisu: výměna celého displeje Apple iPhone 11 Pro

Objednejte si opravu rozbitého displeje Apple iPhone 11 Pro stisknutím tlačítka OBJEDNAT OPRAVU, vyplňte potřebné údaje a odešlete objednávku. Zabalte mobil do krabice a odneste na pobočku Zásilkovny. Celý postup vám postupně přijde do e-mailu. O tom jak objednat servisní službu najdete také zde – jak objednat servis – přeprava do servisu? Po přijetí do servisu a dokončení vstupní kontroly, po dokončení opravy a expedici, vás budeme informovat e-maily

Pokud jste z naší lokality, můžete Váš Samsung odnést do servisu osobně. Pro osobní předání, je potřeba si domluvit termín s naším technikem na tel.: +420 728 848 615.

Další informace

Hmotnost 0 1 kg